Bez wątpienia można stwierdzić, że wszystkie duże marki posiadają swoją stronę internetową. W ich ślady idą także mniejsze biznesy, które dzięki aktywności w sieci powiększają grono potencjalnych klientów.

Znalezienie odpowiedniej agencji SEO jest bardzo ważnym aspektem, gdy zastanawiamy się nad promocją naszej strony w sieci.

Każda firma, bądź instytucja, która chce się liczyć na dzisiejszym rynku musi posiadać stronę internetową. Jak wskazują badania, coraz więcej klientów znajduje interesujące ich towary i usługi właśnie w sieci.

Jak pokazują statystyki prawie każdy Polak zna strony Google. Mało tego, 98 % polskich internautów korzysta ze stron lub z aplikacji Google.

Według różnych źródeł na świecie jest aktualnie około 650 milionów aktywnych stron internetowych. Ich przyrost w ostatnim czasie jest wysoki jak nigdy, gdyż odnotowuje się około 30 milionów nowych witryn miesięcznie.

Internet bez wątpienia na dobre zagościł w naszym codziennym życiu. Polska jest krajem dobrze rozwijającym się, a jak pokazują dane Głównego Urzędu Statystycznego w 2016 roku dostęp do internetu posiadało ponad 80% gospodarstw domowych.

Zaufali nam: